Teleperformance

Teleperformance to światowy lider w outsourcingu sił Contact Center. Obecnie posiadamy 270 centrów obsługi klienta w 62 krajach z ponad 175.000 stanowiskami pracy. Obsługujemy klientów używając ponad 75 różnych języków i dialektów występując w imieniu największych międzynarodowych przedsiębiorstw działających w różnych branżach.

W Teleperformance wierzymy w ludzi oraz ich umiejętności; inwestujemy w nie, bo to dzięki nim firma się rozwija. O naszej skuteczności decydują nasi pracownicy i współpraca, którą na co dzień promujemy. Naszą pasją jest doskonałość. To dzięki niej zdobyliśmy pozycję lidera w swojej branży. Zaimplementowany system jakości obsługi sprawia, że naszymi klientami są największe marki na świecie.

Oddział w Katowicach, oficjalnie otwarty w styczniu 2015 roku jest dedykowanym centrum obsługi klienta niemieckojęzycznego. Z miesiąca na miesiąc zatrudniamy coraz więcej ludzi gotowych na nowe wyzwania, nasze projekty rozwijają się, a plany wzrostu są coraz większe.
Na chwilę obecną poszukujemy specjalistów ds. obsługi klienta do trzech projektów dla firm będących liderami w swoich branżach. W zależności od posiadanych umiejętności językowych, predyspozycji zawodowych oraz naszego aktualnego zapotrzebowania przyporządkujemy Cię do jednego z nich.

Po poznaniu projektu możesz wziąć udział w rekrutacji wewnętrznej na wyższe stanowiska. Najczęściej prowadzimy rekrutację na stanowiska Supervisora/Teamleadera oraz Asystenta ds. jakości (Quality Assistant).
Jeżeli chcesz pracować w firmie, która rozwija się razem z Tobą, aplikuj do nas!

Praca w Teleperformance

Firma aktualnie poszukuje pracowników na stanowiska: Specjaliści.

Użyj przycisku poniżej by wyświetlić aktualne oferty rekrutacyjne.

Sprawdź aktualne oferty pracy

Projekt i wykonanie: Media Partner / Reklama / Katowice