Sii

Zatrudniając ponad 2100 inżynierów, Sii jest liderem usług IT i inżynierii przemysłowej, a także najdynamiczniej rosnącą firmą technologiczną w naszym kraju. Ma 8 oddziałów w Polsce: w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Łodzi, Lublinie i Katowicach. Wraz z dynamicznym rozwojem stale powiększamy swój zespół: średnio miesięcznie rekrutujemy około 60 osób.

Nasza oferta
Wspieramy klientów w zakresie analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą oraz integracji i utrzymania systemów. Realizujemy projekty dla wiodących firm z sektorów bankowości i finansów, ubezpieczeń, telekomunikacji, Hi-Tech, energetyki i przemysłu oraz FMCG. Pracujemy dla ponad 100 firm, prowadząc dla nich zaawansowane technologicznie projekty.

Co wyróżnia naszą firmę?
Jak wynika z badań, ponad połowa naszych pracowników to entuzjaści swojej pracy. Jesteśmy firmą z trzykrotnie zdobytym tytułem „Najlepsze Miejsce Pracy IT w Polsce”. Mamy POWER! Dlatego w Sii panuje świetna atmosfera, tworzona przez zgrany zespół.

Wartości Sii
W Sii liczą się przede wszystkim ludzie – to oni budują wartość naszej firmy. Dlatego naszą misją jest Power People - identyfikowanie i rozwijanie najlepszych pracowników, a jednym z głównych celów jest ich zadowolenie. Nasze miejsce pracy tworzymy wokół wartości, które wyznaczają wszystkie działania Sii i integrują jej pracowników. Sii Spirit to duch, który odnosi się do podstawowych zasad etycznych, według których postępujemy: ambicji, elastyczności, jakości, lojalności, odwagi, pasji, pozytywnego nastawienia, pracy zespołowej, przejrzystości, skromności, szacunku, uczciwości, zaangażowania i zaufania.

Kariera i rozwój
Praca w Sii daje szerokie możliwości poznania najnowocześniejszych technologii i rozwoju w bardzo wielu obszarach IT. Bogate portfolio klientów z zaawansowanych technologicznie sektorów: bankowości, Hi-Tech, telekomunikacji, motoryzacji, farmacji czy medycyny, innowacyjne projekty prowadzone przez Sii dla światowych gigantów dają naszym pracownikom ogromne spektrum możliwości rozwoju zawodowego.

Pomimo dynamicznego wzrostu i dojrzałego podejścia do biznesu bardzo ważnym aspektem naszej pracy nadal jest pasja i zabawa! Uważamy, że praca przynosi największą satysfakcję, gdy niesie radość – liczy się nie tylko wysiłek włożony w zadania, ale także przebywanie i zabawa razem ze współpracownikami. Dlatego Sii to dwa w jednym: Passion for Technology i Power People.

Misją Sii jest Power People - identyfikowanie i rozwijanie najlepszych pracowników. Dlaczego? Bo wiemy, że najważniejsi w firmie są ludzie – to oni budują wartość Sii.

Praca w Sii

Firma aktualnie poszukuje pracowników na stanowiska: Developer, Manager.

Użyj przycisku poniżej by wyświetlić aktualne oferty rekrutacyjne.

Sprawdź aktualne oferty pracy

Projekt i wykonanie: Media Partner / Reklama / Katowice